| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Babičky kontra Mikuláš

Cha cha cha, tak toto známmoc dobře..... Dnes už to neřeším, holky jsou už veliký, ale taky to tu bylo...
Po nadílce "od Ježíška" začala tchýně pravidelně řešit, jak byla tahle stavebnice drahá a jestli trefila u tamté mikiny velikost.... Bohužel nejen to, strávit u nich vánoce začalo být neúnosné i z jiných důvodů - přetopený panelákový byt nám - zvyklým na svých 18 stupňů a vlhký vzduch kamenného domu - způsoboval pravidelné katary. A tchýně - aby si šetřila práci (i když nádobí jsem myla já a utíral ho muž - začala dávat štědrovečerní večeři do talířů po polévce... Kultura stolování veškerá žádná. A poslouchat na Štědrý den "dělejte, jezte, ať už to umyju a mám taky hotovo".... Prostě to na nás nebylo a tak - když měla malá rok - byli jsme u nich naposledy. Vzhledem k tomu, že jsme jeden rok jezdili na Štědrý rok k nim (tchánům) a rok na to k našim, přestali jsme jezdit úplně a začali slavit vánoce doma.
Letos - protože starší dcera pracuje 300 km od domova a má směnu 24., 25., 26. i 27., zkusila jsem našim navrhnout, že bychom přijeli k nim (jsou ve stejném městě jako dcera...) Mamka to odmítla. Prý budou u bráchy a bylo by přece blbý, abychom tam přišli všichni. No, asi má pravdu, jo, URČITĚ JI MÁ....rozum to uznává. Ale srdíčko bolí - nebudu poprvé na Štědrý den se svou holčičkou. Co na tom, že už má jednadvacet, stejně je mi to líto. A stejně tak je mi líto - o když mi je pětačtyřicet - že mne mamka odmítla, když jsem chtěla ještě jednou strávit Štědrý den s nimi. Hmmmmm, asi už FAKT budu muset být dospělá.....
Simča

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.