| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nepodceňujme dětské kreslení

Velmi mne zaujal Váš názor na škodlivost omalovánek. Dcera maluje asi jako každé průměrné díte v jejím věku, používá pastelky nebo fixy. Začala chodit do školky a tam kromě jiných, výtvarně zřejmě hodnotnějších aktivit, někdy dostávají i omalovánky. Nemohu tam ale dojít a začít personál, jinak velmi přijemný a vstřícný, poučovat o nových názorech, neřku-li posílat na doplnění pedag. vzdělání.
Dalším problémem je malování doma. Bohužel nemohu dcřei dovolit, aby doma malovala vodovkami, protože syn by to chtěl zkoušet taky, a je jistě jasné, jak by to dopadlo. Nemám domácnost zařízenou nijak luxusně, ale malovat každý týden zdi nebo čistit koberce se mi přece jenom taky nechce. Zkoušela jsem pro syna vymyslet jinou aktivitu, ale aktivita starší sestry je samozřejmě naprosto neodolatelně lákavá a jeho hysterických scén mám i tak už dost.
Snad bude chtít ještě malovat i za rok nebo za dva, zatím jsem školce však vděčná za všechno, co nabízí, i když to neodpovídá nejdovějším poznatkům.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.