| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dneska zlobit nebudem...

no nevím, o výchově jsem přečetla už leccos, chodím na idnes do poradny pro rodiče a musím říct, že jsem nikdy dítěti neřekla, že si může za to samo, že spadlo, že má dávat pozor, že sem mu to říkala a to jako že naše princezna je otlučená neustále. Snad každý normální rodič pozná, co dítěte pomůže.. naší malé stačí říct, ty ses bouchla, ukaž mi kde tě to bolí, pofoukám, dám pusinku pochovám a dobrý.

myslím, že paní co radí v poradně na idnes v poslední době to bere za nejlepší konec - prostě jepotřeba poslouchat svoji intuici, žádné příručky na to nefungují. Každý rodič ví nejlépe, jak jeho dítě reaguje.
Krom toho opravdu nikdo není neomylný a kolikrát rychlí zákrok má stokrát větší účinnost než milionkrát domlouvání.

Já mám děti zatím dvě a třetí na cestě, syn by byl naprosto příručkovej a dcera je prostě temperamentní, na ni z toho nefunguje vůbec nic. Jsou jako nebe a dudy, ale oba jsou to naši miláčci a oba jsou milý a přátelští k okolí a k sobě. Tak uvidím, jaké překvápko teď nosím v bříšku, třeba bude zase úplně jiné, než ti dva.

A zase budu dávat jen na svoji intuici bez ohledu na to, co kdo říká. Protože koneckonců jsou to moje děti a následky si ponesu já.

Nejsem pro tělesné tresty a přehnané řvaní.. ale musím říct, že i přesto, že já jako dítě občas dostala, musela doma hodně makat a řvaní bylo na denním pořádku, tak i přesto svoje rodiče miluji, nepovažuji je za špatné a myslím, že ze mě vychovali slušného a ohleduplného člověka. A to bych i já ráda vychovala ze svých dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.