| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dneska zlobit nebudem...

souhlasím s tebou... dle mě nějake knihy a rady jak vychovavat ditě mi přijdou koilkrat jako návod pro nezkušene chovatele psích mazličku.špatny pes nevhodne chovani,vycvik štěnat,jak posilit sebeduveru psa apb...a snad podobnou praxi nechce normalni matka zavadet na svich potomcich...okej nekdy jsou rady zajimave ale spiše ty jak jeste vice zabavit ditko atd ale nejake nesmyslne slovíčkařeni v řikance je pro mě trochu stupidní.......

Ja sama při prvni dceři jsem si řikala jaka ja budu a malovala jsem si to vše velice ružově ale realita je trochu jina zlaty věk jeden a pul roku jak ma autorka.....vzhledem k tomu že moje již čtvrte ditko má 7 mesicu tak jsem se naučila řidit od prvniho ditka sama sebou a svím pocitem a pocity ditek.každe je jine každe se v určitych vecech chova taktéž jinak....jednou zlobí a to proto že se třeba nudi nebo že na sebe vermomocí chtěji strhnout pozornost...

ale to je si myslim naprosto normalní....
že bych nějak třeba mozkově poškozovala vyvoj sveho nejmladšiho basničkami kterym se musim smat nebo deti dotahnout nejakou dost dobrou ptakovinu to ne...
naopak me přijde tim že neco ja nechci a tak to nedovolim detem tak toto bych kvalifikovala jako omezovani dite ma snad pravo slyset jakoukoliv podobu...ve školce se take budou učit jine a jine veci a to chce autorka menit školku kdykoliv se ji nebude neco libit...je snad na ditku aby poznalo svet ze vsech stran aby samo se dokazalo rozhodovat pozdeji co samo chce a co nikoliv....

ruku na srdce kolik znas ochotne poslouchalo rodiče..ja sama nikoliv mela jsem svoji pravdu a tu jsem se snažila prosadit a tim jsem se naučila do budoucna kompromisum,bud si svuj nazor uhajit či nikoliv,naučila jsem se byt sama sebou vzdorem,tvrdohlavosti byt hodna i zlobit...to vse si musi ditko vyzkoušet....a ani ja sama deti nenutim aby delali neco co ja sama nedelala když jsem byla mala...

toto si myslim že je o respektu a učeni ditka byt samostatny atd.....ba co víc každy rodič ma pravo vychovat deti dle sveho a nejaka univerzalni kniha ma byt jen spiš radce nikoliv se dle ni řidit...
a na to že autorka je rodina terapeutka jak sama piše mela by dle mě zastavat neutralni nazor a brat v uvahu že ne každy jeji rady bude chapat pozitivne...
jeden a pul lete dite teprve objevuje samo sebe sve ja a je nesmysl po nem chtit co autorka
každy rodič snad ma svuj mozek a je sam sebou na to aby vedel jak si vychovat sveho potomka.

ohybat proutek dokud je mlady či škoda každé rany ktera padne vedle toto praktikovali generace před nami a na nas a ja tata rčeni nesnašim a nikdy bych to nepraktikovala ...vim jak tyto praktiky chutnaji...
to že občas starsi adelu sjedu tak to neni že bych si vylivala vztek ale proto že ji jednu a tu samou vec reknu desetkrat a ona si mele dal svoje.....nebo ondra praktikoval jak ho boli bricho že nechce do skole jak jsem mu naletela...o tyden pozdeji když se mu nechtelo do skole mi už nerekl žadne vymluvi ale narovinu na me vybalil me se chce spat ...
kacka to je malej usurpator na nu jedu jeji politiku co trenuje na me a nejmensi ten až objevi sam sebe tak teprve potom ma cenu mu neco začit řikat a učit ho .......

je to diskutabilni tema...proste mam 4deti a uplne jiny pohled na vychovu nežli jako driv matka jednoho ditka.....
a blablablablablablablabblabla sem toho napsala tolik že samotne by se mi to nechtelo cist tak to tipnete v pulce ~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.