| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dneska zlobit nebudem...

moc me clanek potesil, vidim to uplne stejne. je to asi tak rok nebo dva, co jsem si zacala vsimat toho, co rikame za slova, kdyz spolu mluvime a jaky to ma ucinek. tj. ne okamzity, ale dlouhodoby.

jo, dite pozna, ze ho maji rodice radi, i kdyz rikaji, ze zlobi. ale pozna to z jeji cinu, ne ze slov. ta slova poskodi jeho dusi, ale nastesti laska, kterou od rodicu citi, mu dovoli jim v dospelosti odpustit jejich chyby.

jsem nadsena knihou RaR, kterou tu tolik lidi zatracuje. pochopila jsem, ze musim zmenit sama sebe, odpustit vsem co me vychovavali a zapomenout na jejich "slova". a najit pro me takova, ktera jsou v souladu s ciny nebo radeji mlcet.

rozhodne to neni o temperamentu ditete ani rodice ani o poctu deti, jak se snazi mnozi tvrdit. znam matky 3-5 deti, ktere deti vychovaly v duchu podobnem RaR, aniz by knihu cetly (tj. pred 20 lety, deti jsou uz dosple, nebo skoro). neni to o ostatnich, ale o nas samotnych, jak my ctime a milujeme sebe a jak mluvime k ostatnim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.