| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rady a tipy pro nastávající maminky

Jejda ,to nemělo být nějak bráno vážně. Já jen, že se to tak říká. Já to teda poslouchala celý život a co mám dvě děti tak se pod to musím podepsat. S jedním prckem jsem si pískala,všechno bylo jednodušší-byla jsem nezávislá mamina, malá byla v poho tak jsme chodili na plavání, cvičení, jezdili po výletech..všechno jsem zvládala sama a s přehledem. Myslela jsem si, jak to nedělám všechno správně, když je malá tak hodná a vychovaná. Všichni kolem chodili pro rady, jak jsem to dokázala a já si připadala jako ukázková mamča. Teď mám prcky dva. Starší začala chodit občas do školky, takže je víc nemocná, pak to chytne malý, ona zase od něj zpátky..takže celou zimu veselo. Museli jsem kvůli tomu přestat chodit plavat i cvičit...s malým jsme ani nezačali. Cokoliv potřebuju sháním složitě hlídání, protože je nemůžu tahat všude sebou oba. Mám málo ruk. Navíc malý sice umí být zlatíčko, ale zbořil většinu mých představ a ideálním přístupu. Skoro všechno dělám jinak, protože prostě jinak reaguje a taky někdy nemám sílu být důslená po celodenním maratonu se dvěma dětmi. Je prostě jiný, na mě vázanější, taky ne tak úplně vzorný jak byla malá. Kdyby byl sám tak mám více času, jiný přístup, zvládám to prostě jinak. Dvě děti to není starosti a péče krát dva ale spíš tak krát 4.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.