| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rady a tipy pro nastávající maminky

Já nevím proč, ale nějak mi nešlo přestat žehlit, to je ta prokletá výchova, pořád mám pocit, že bych měla, ale teď co je starší dáblík nemocný a ta mladší se rozhodla, že trumfne tu starší v tom , kdy začne chodit (je jí sedm měsíců a už obchází nábytek sem tam), tak jsem to začala skládat rovnou ze šňůry a to vám je pocit úlevy ~z~.
Univerzální rady jsou na nic, stačí před porodem vědět jen to základní a zbytek zjišťovat podle potřeby v běhu, ale v prvním těhu jsem taky řešila kde co, mno byl na to čas.
Ale chápu, že se maminka má potřebu se svou zkušeností podělit, když to tak krásně zvládá a má tak hodné a super mimi. ~6~
Já bych spíš ocenila zkušenosti s dětmi opačného rázu, někdy si říkám že jsem neschopná, když to všichni tak zvládají a jen já mám takové torpéda (mmch obě jsou to holčičky), pravda je, že do dvou let to bylo s první taky v pohodě a stíhala jsem taky kde co. No ale jinak kdo nechce tak nemusí přeci číst.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.