| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rady a tipy pro nastávající maminky

Takove veci zalezi na tom, jaka ta ci zena povaha. Ja treba osobne rada vim, do ceho jdu, takze jsem se informovala formou kurzu predem...absolvovala jsem "kurzy prirozeneho porodu", ktere vedla moje instruktora yogy (i pro tehotne a potom maminky s detmi) a byla jsem rada. Rodila jsem prirozene, coz se tady v Los Angeles moc nenosi a bez pouziti jakychkoliv narkotik. I moje gynekolozka (rodila me moje vlastni doktorka) byla vyvalena, ze nechci ani prasek na bolest po porodu.
Kojeni se povedlo, ale odsavacku jsem urcite pouzila. Sice ne jeste v porodnici, pujcila jsem si ji az pozdeji od kolegyne z prace. Chtela jsem doprat manzelovi radost z takove blizkeho vztahu s nasim synem a na posledni krmeni dne jsem mu vzdy mleko odsala a nechala ho krmit maleho z flasky.
Dudlik jsem nepouzila, nebyl treba, navic maly ho odmital. Ani pozdeji se k nemu neprihlasil. To urcite zalezi od miminka ale take od rodice... Nekdo ma potrebu projevum tech nasich malych drobecku proste udelat pritrz a "zacpat" jim hubu:-)))
Kocarek jsem mela skvely...Bugaboo...nemuzu si vynachvalit. Dlouhy dost na to, aby tam maly, ktery rostl jako z vody, mohl v pohode lezet, dokud si nechtel sedat. Kolecka to melo pumpovaci, coz se nekdy stalo, ze se musela zalepit (mozna jednou za tu dobu, nebo dvakrat?, ani nevim). Rozhodne jde o preference maminky...pokud chodite na prochazky, tak v Cesku je to nekdy dost tankodrom...takze odpruzena kolecka anebo aspon nafukovaci kola jsou proste treba... Zase dle vlastnich prednosti a preferenci...
A potreby do porodnice zalezi zase na kazde z nas a na porodnici/nemocnici, kde se bude rodit, ze?
Ja bych pridala...nebat se zeptat, ale take neposlouchat horor povidacky od kamaradek/starsich...specialne co se porodu tyce... Je to unikatni zazitek, ktery si prozijeme jednou, dvakrat, mozna o neco vickrat a tim to hasne... Takze vzhuru do toho, holky, priroda je priroda a pokud nejsou komplikace, kazda to zvladne:-)
Uzijte si kazdicky den:-)~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.