| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dudlíkové hororstory :o)

My používali dudu od narození, vrzla jsem ho synkovi hned v porodnici, když v noci špatně spal. Sice ho nejdřív moc nechtěl, přesto mu rychle přivyknul.
V roce a půl věku jsme začali řešit, kdy ho dudlíku zbavíme, protože jsme byli po vánocích všichni nemocní, takže jsme strašně málo chodili ven, syn byl děsně znuděný a dudlík začal vyžadovat i jindy než na spaní.
Vše se vyřešilo před pár dny, ani ne v roce a 3/4 jeho věku. Podotýkám, že jsme měli dudlíky jen dva. První jsme v roce a půl ustřihli s tím, že ho ukousnul (po vzoru jiné maminky :-) ), beztak ho měl prokousnutý, a zbyl nám jen jeden.
No a právě před pár dny ho syn pohodil nebo upustil (nevím) v chodbě. Manžel šel na záchod a najednou na mě volá, že máme problém. Jdu se podívat a on - jdu na záchod, něco mi tu zadrhlo pode dveřma a koukej, on to dudlík!
No, a dudlík byl ufiknutej, jako když ho střihnete nůžkami. Tak jsme ho dali na stůl a trochu zalhali - koukej, Štěpánku, tys ukousnul i ten druhej dudlík. Co budeme dělat?
No a Štěpánek ho vzal, hodil do koše a bylo. V poledne usíná bez problémů, věčer si trochu pokňourá, ale je to v poho. V noci se nebudí tím, že mu vypadnul dudlík, my věčně nelezeme po čtyřech a nehledáme ho. Chtěli jsme mu ho uzmout nejpozději ve dvou letech a nakonec se to vyřešilo takhle samo.
Myslím ale, že druhýmu dítku dáme dudlík taky. Je to s ním tak nějak snazší, aspoň mně to tak připadá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.