| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kdo se hýbe, nezlobí

do školy mi děti zatím ještě nedorostly (cha, zrovna dneska se mě snažil odchytit nějaký týpek na stavební spoření, že mi dá pastelkové pro dítko, že určitě půjde v září do školy..... hm, šla jsem za ruku s dvouleťákem... :-) pán asi živý dítě hodně dlouho neviděl)

Nicméně s tím organizovaným pohybem - jsem individualista, manžel taktéž, cokoli organizovaného je pro nás přinejlepším pruda, pro dceru se to téměř rovná trestu. SOKOL - u nás ho vedou letité a zřejmě zasloužilé soudružky, které znají snad jedinou písničku na zahájení hodiny, a to je "jede traktor orat brambor", a šíleně je irituje že tříleťáci nevydrží stát 5 minut na lajně když je nástup. Doufala jsem že to vykrystalizuje a zlepší se to, ale bohužel ne. Jediná další organizovaná aktivita je dětský aerobik, a ten je už od nejmenších tlačen směrem k závodnímu sportu, kdo se na to nehodí, jde z kola ven.

Takže za mě klidně švihadlo, míče nejrůznějších tvarů a velikostí, frisbee, trampolína, no a hlavně PROSTOR pro běhání, hopsání, lezení a kutálení. A to je dost problém v bytové zástavbě. U nás třeba i docela prostor je - jedno dětské hřiště, jeden plac na fotbal a dlouhý pruh za paneláky kde je semtam k najití stará trubková prolézačka (z těch mě bolí holeně jen od pohledu). Nicméně na dětském hřišti často houpačky a prolejzky okupují mládežníci s cigárem na rtech, nebo jako včera kluci ca 10 let s pistolkama na kuličky - výborná věc tím dostat, o očích nemluvě - no a na tom fotbalovém plácku občas přespávají homelesové :-( Strašně se těším na náš dům (teprve začínáme) a hlavně na ZAHRADU. V tomhle je nezastupitelná. Neumím být s dětma jen tak venku celý den, když tam v podstatě nemáme bezpečný prostor. Na té zahradě to bude úplně o něčem jiném.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.