| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Státní maturity – zrušit , či nezrušit?

Já budu dělat maturitu za rok. Začínám se chystat teď o prázdninách (do toho ještě autoškola a taky se budu po roce a půl znova stěhovat). Asi bych chtěla spíš tu maturitu školní, i když je pro naší školu ta státní možná lepší. Jsem ale hrozně rozzuřená, kdy to teda už bude konečně rozhodnutý~q~. Prý že se uvidí podle maturity na nečisto. A slyšela jsem, že kdyby s tím nic nedělali, tak je jako teď nastavená ta státní, ale že to možná změněj. Kdy nám teda dají s jistotou vědět jak to bude, tejden předem?~v~~o~ My se teď už musíme učit na obě možnosti.
Všichni by měli mít stejnou šanci. Jestli že by se státní maturity měly schválit, dobře ale ať začnou paltit až za 4 roky, aby měli všichni už od prváku jasno.
Taky mě štve, že se bude na vysokých školách platit školné. Dřív jsem o tom uvažovala, že bych někam šla, kdyby se mě podařilo udělat SŠ, ale teď nevím, pravici jsem teda fakt nevolila.
Taky se mě nelíbí, že musí být pokusnými králíky na maturitu zrovna ti samí lidé, kteří předtím dělali ty CERMATY a mohli mít přihlášku jen na jednu školu.~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.