| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rakovina duše

Dobrý den , po přečtení článku mi bylo trochu smutno, ale také trochu veselo, že nejsem sama kdo má podobné myšlenky ač má malé děti. Držím paní palečky , aby hlavně nikdy nedokončila to co v těžkých chvílích plánuje. Držím jí palečky , aby se našlo něco krásného co podobné myšlenky úplně vymaže a nahradí je myšlenky na něco krásného na co se člověk těší a svět mu připadá hned krásný. ~;((Přeji hodně sil a štěstí.!!!~6~

Já jsem rozvedená a mám dva syny , 9 a 7.Mladší je autista nemluví, nezná nebezpečí , křičí doma a raději někde kde jsou lidi. Když máme lepší období cítím se nádherně, zvládáme spoustu situací nákupy, poštu,atd., které jsou pro ostatní lidi úplnou samozřejmostí. Pak příjde to horší, děti jsou nemocné , pár dalších nepříjemných událostí, pár vážnějších problémů, které vás dorazí, protože vás připraví o poslední síly .A pak už se budím se strachem co bude . Co se zase stane . Se strachem , že už to dál nezvládnu, že už nemůžu. Bojím se kam budu muset jít , že tam bude syn křičet a zase se najde někdo kdo mi bude ještě nadávat jak si dovoluji jít s ním mezi lidi. Někdo kdo nemusí každý den řešit naše problémy, někdo kdo může normálně žít , jít si kam chce a nebo se jen tak odpoledne natahnout a odpočinout si. To u nás však nejde protože autistu nemůžete nechat bez dohledu, protože by si buď ublížil a nebo podpálil či vytopil byt. Takže neustálý stres a strach . A najednou se zdá život nesnesitelný, problémy neúnosné, jen úzkost a strach. Všechno je černé a smutné a já už nechci nic řešit , chci mít klid od všeho a nechci nic vědět. Ale když mě napadnou myšlenky všechno ukončit je mi líto těch dětí, které by tu zůstaly ybez mámy. Představuji si jejich pocity , smutek ... zůstat bez mámy musí být hrozné a to jim nemůžu udělat. Musím to vydržet , kvůli nim a doufat a čekat , že zase příjde to období , kdy jsem nahoře vše mi připadá krásné , vše se daří a člověk má pocit , že opravdu stojí za to žít. A hlavně až to období příjde tak ať trvá co nejdéle . Přeji hezký den a hodně síly a radosti všem. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.