| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rakovina duše

Adajdo, těžce jsem onemocněla, byla jsem velmi mladá, krátce vdaná s malých synkem. Bylo to šílené, nemohla jsem pár let ani pořádně vstát z postele, trpěla jsem nesnesitelnými fyzickými bolestmi. Po pěti letech mě už opustitly síly a také jsem si chtěla sáhnout na život. Manžel mě z toho ale vyléčil větami: "Život sis nedala, nemáš právo si ho brát. Co bychom tu my bez tebe dělali?" Jako čarovným proutkem mě tato slava z ničeho nic vyléčila i z myšlnky na ukončení života. Ještě dalších pět let jsem krutě zápasila se zdravím, ovšem už bez zlých myšlenek. Pak přišla léta, kdy jsem se začala hl. svépomocí, protože dr. to nedokázali, uzdravovat. Vše je o síle vydržet, makat na sobě a věřit, že jednou přijde doba, kdy se na vše budu dívat jen jako ne krutou minulost, ale už s úsměvěm z překonání.

Vynikající na psychiku jsou bachovy homeopatické kapky viz. www.bachovky.cz. Tam si vyber v SEZNAMU ESENCÍ nahoře až 6 bylin, napiš na kontaktní e-mail a domů ti přijde namíchaná tinktura. Nebo si kup přímo tinkturu Krizovou. Všechny bachovky se kapou následovně - 4 kapky pod jazyk při každém psychickém problému, i třeba 10 x za den.

Každý lidský život je zázrak. Když překonáš útrapy tvrdou prací na sobě, dostaneš velkou odměnu, ale nebude to hned!~x~~s~~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.