| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Příběh o odmítnutí amniocentézy s dobrým koncem

Bohužel jsem jedna z těch co ji triple testy vyšly ukázkově, riziko DS 1:1300 a přesto máme doma pětiměsíčního chlapečka s DS, přišlo se na to třetí den po porodu i na těžkou srdeční vadu... to že se na DS běžně nepřijde (světe div se dle statistik se 50% dětí s DS rodí aniž by se to předem vědělo) to prý není nic divného, ale že má "bývalá" paní doktorka nepřišla na těžkou srdeční vadu to se prý nestává. Takže všechno je hodně o doktorech a že sehnat dobrého doktora není lehké, to jsem za posledních pár měsíců běhání po doktorech se synem moc dobře pochopila. Já rozhodně při dalším mimču na odběr plodovky půjdu, dokonce uvažuju o odběru CVS. S jedním postiženým miminkem se ještě stále smiřuju, ale školku takových dětí doma nechci. Pro své dítě udělám cokoli aby bylo šťastné, ale kdyby takhle nemocné děti nemusely na svět bylo by to lepší. Toť můj názor. Strašně moc maminek na triple testech lpí a dost se mluví o tom, že vycházejí falešně pozitivní...jen už se nikde nepíše že opak se stává také. Triple testy už bych nikdy nepostoupila, šla bych na jistotu.
DS v našem podání mi "zatím" nepřijde jako děsivá katastrofa, děláme vše jako se zdravým miminkem (jen to běhání po doktorech a operace srdíčka je zátěží), ale i tak bych už další dítě takové nechtěla, potrat ve 20tt bych také ale nechtěla, proto to zvažování o CVS, které jde udělat velice brzy ikdyž s větším rizikem potratu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.