| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Příběh o odmítnutí amniocentézy s dobrým koncem

Vidis my zase, bojujeme s lidmi, kteri maji jako ty o lidech s DS.. Bohuzel tam je ten boj jeste marnejsi..
Pro me je muj syn krasny a dokonaly. Za to, ze ho mam me nikdo nemusi ani litovat ani obdivovat tyhle projevy me spis obtezuji. Bylo to moje rozhodnuti nejit na testy. To co mne opravdu boli, ze pro svet je moje krasny sikovny dite jenom "diagnoza". Co mu mam rict na to, jdeme s detskeho hriste.."Vsichni deti se na me zlobi. Proc se vsichni tak koukaj.. Ja uz tam nikdy nepujdu.." Mam mu rict pravdu:" Vis oni si mysli, ze jsi debilek, ktery se nic nenauci a a v puberte me budes mlatit a verejne onanovat".. Je fakt, ze tyhle super nazory maji podlozeny, kamoskou zdravotnici, ktera delala v ustavu pripadne sousedi na chate meli Downa..

pro upresneni muj syn nema DS a ma jinou chromozonalni vadu, DS je dost podobna a diky charakteristickym znakum v obliceji si ho to lide dost pletou..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.