| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Příběh o odmítnutí amniocentézy s dobrým koncem

Asi mám vážně štěstí na Dr., protože ten můj mne na tripple neposílal už před třemi a půl roky, ale zcela automaticky mne posal na NT screening. Ten vyšel dobře a tripple už se nedělal...
V tu dobu jsem neměla tolik informací jako teď a navíc, náhodou jsem koukala na jeden z dílů "Sama doma" na toto téma a myslela jsem si, že je to tak říkajíc normální - prošla jsem testy, tak jak to tehdy popisovali... Až později jsem v diskuzích zjistila, že to tak úplně normální není.
Když jsem o 2 roky později při dalším těhotenství byla na běžné konrole v období dělání trippel testů, tak jsem se na to Dr. zeptala. A on mi jen řekl, že NT screening mi vyšel v pořádku, takže je zbytečné men na triple posílat. Že často vychází falešně pozitiní a kdyby pozitivní vyšel, tak by mne pak musel poslat na AMC a to že mu přijde zbytečný. S jeho názorem jsem souhlasila a víc jsme to neřešila.
Dneska jsem prekvapena, jak málo Dr. posílá automaticky na NT screening.
Že by to bylo tím, že NT screening dělá míň pracovišť, než tripply? (Před těmi více jak třemi lety mluvili o cca 50 Dr. v republice, co na to maj licenci...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.