Taky jsem musela svoji 23 mecíční holčičku bechat vyřvávat (s tím že jsem stála u postýlky a snažila se na ni mluvit dávat dudlíka a pod.) a pomohlo to usíná sama ještě si trošku pobrečí ale už to není klasický řev. Usíná mi teda zásadně na bříšku.(je teda pod dohledem monitoru a chodím ji furt kontrolovat) Na zádech vůbec nemohla usnout furt ji rušily ruce, nohy (zavinování nefungovalo to řvala ještě víc že se nemůže hýbat) a hlavně je to baba zvědavá takže ji to takhle nutilo furt něco sledovat a proto nemohla zabrat. A hlavně se mi vpylatilo ji dívat spát za včasu ne až když si začne mnout oči a hodně brečet to pak to usínání trvalo daleko dýl. Takže jakmile začne pokňourávat tak ji zkusím dát ještě láhev, skontroluju plenu a když jíst nechce a je suchá tak jde na kutě. Jo co dítě to osbnost a platí na něj úplně něco jiného. Univerzální rada prostě neexistuje.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.