Otázka není jestli by měl spolubydlící přítel připlácet na nájem a stravu - to samozřejmě ano, otázka zní po jak dlouhé době "chození" by si ho maminka měla nastěhovat domů a zapojit ho coby "tatínka". Co půl roku nový tatínek, potažmo spolubydlící - jak si to dítě přebere v hlavě? Představu, že by do mého domova co půl roku přišel nový cizí člověk bych špatně chroupala i jako dospělá, natož jako prcek. I to že dosavadní "tatínek" najednou zmizí a není (pokud bych si s ním alespoň minimálně rozumněla) A to nemluvím o tom, že v tom případě se rozchod maminky s přítelem odehrává doma - tedy přímo před očima popř. ušima dítěte. To si myslím že je lepší aby se přítel okamžitě nestával členem rodiny a případný rozchod se řešit mimo domov. Zdůrazňuji, že mluvíme o situaci kdy se "tatínkové" dítěti střídají v řádech měsíců - a to ať se na mě nikdo nezlobí, už cosi svědčí i o mamince - neboť jednou, dvakrát se můse spléct každý. Ale desetkrát? Tyto maminky co mají "smůlu na chlapy" si za to do značné míry mohou samy - právě tím že příliš zbrkle vybírají a honem rychle si přítele stěhují domů.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.