| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mateřská vina aneb Co všechno jsem chtěla dělat jinak

zajimalo by me vzhledem k článku která o sobě na 100% muže s jistotou řict ja jsem dokonala matka....
a pokud ano tak samochvala pěkně smrdí... :-D

Ja jsem jaka jsem dělam chyby a těmi se učim.čeká mě páté miminko a stejně vim že ač milionkrat poučena předchozími dětmi chybu mužu opět někde udělat....

co mě ale při tolika dětech už nechava uplně klidnym jejich ječení,křik hadky atd proste když dělaji bordel - a proč mi jsme jako děti nebyli jini a jen vlastnimi chybami jsme se naučili probojovat se v tomto svete a zaujali nějake misto....

co se týče maminek tak zde bych radeji neřikala nic..

jasne řika se jablko nepada daleko od stromu a proto jsem rada že nebydlim v blízkosti ani jedne znich jak moji tak mojeho muže....

ja od sve matky neznam pohlazeni,poděkovani,nebo jen hloupe oceneni.jako nejstarsi jsem se starala o sve tři dalsi sourozence protože nasi nemeli cas.taky se mi obcas honilo hlavou tak proc si nas pořidili tedy...

i dnes dela moje matka rozdili mezi nami ma sveho oblibence benjaminka nejmladsi moji svicu ktere se pred rokem narodila holcicka..

svica je chytra jak radio s male dela maleho geniuse,k smichu i k placi mi byli jeji keci když male chystala jidlo že ji zdvojnasobi umeli mliko a da min vody prej ju to vic zasytí - na moje zdeseni a jen dobre minenou radu že ju takto odrovna že vyrobce vi proc udava dane množstvi od te doby radeji jen mlcim a doufam že neteř ve zdravi dožije plnoletosti :-D

to same i s autosedackou když se jen tak prijela pochlubit s tehdy 3mesiční když jsem se ji zeptala opet jen v dobrem,proc tu kolibku ma špatne danou že se jak ve predu tak i v zadu ma vozit proti smeru a kor když je tak malinka mi s pohrdavosti rekla že to se muže a že tak je sedačka delana....asi jsem byla slepa když i velkym napisem a kresbou byl navod na jeji autosedačce presne jak jsem ji rekla já.

a moje matka svica si ji hned stežovala že prej do ni ryju,a jak jinak ta stala pri ni pry terezka ma pravdu.
.za nas pry sedacky nebyli a jidlo sme dostavali hustou kasi a neumreli jsme...

pritom je zbytečne se hajit když je nekdo chytrej jak radio at si je ja krome techto dvou veci jsem ji nikdy nic nerekla protože at si dela co chce .....

ja nejsem žadnej fanatik ani do jidla ani do jinych veci...ale jidlo jako pripravuje ona male bych nikdy nedelala,natož bych nevozila deti v aute jinak než se ma to nemusim mit v aute nic ...nejsem dokonala a ani byt nechci....

moje deti hřeší stejně jako já,sedime i u televize,sežereme na co mame chut,zažereme se i do pc a her,a proč ne? ted hrajeme od vanoc šipky koupili jsme si společnou hru...
a je u ni srandy taky plno..
až se počasi umoudři nenavidim zimu tak zase budeme litat jen venku a delat kraviny tam..

a že nebude doma naklizeno jako ze žurnalu a co je to moje domacnost....najezeni jsou,čistě oblečeni také,na smetišti nežiji,co potřebuji maji.

bych musela uklizet od rana do večera deti v zapeti stejne roztahaji hračky všude...
roztřihaji papirky na atomy,plastelina zašlapana v plovoučce,šampon i mydlo jinde než by melo byt,malej (19měsíců) objevil nedavno kouzlo toaletaku lita snim po celim baraku neustale splachuje se mu asi libí ta modra voda nekdy i zelena,s myčky na nadoby je myčka na autíčka,s pračky odkladište vseho možneho,v koši na pradlo najdu i rohliky to si malej dela asi zasoby nebo hraje na schovavanou,skrinky v kuchyni ty mam v jednom kuse vyhazene protože vaři nééé...

stači 10vteřin nepozornosti a hned je rozsypana mouka nebo čočka dokonce i strouhanka už poznala kouzlo vysypani se a rozmetani rukama po kuchyni a pak prijede vsežravec vysavač a celej ten bordel slupne do sebe...~t~

no co když to neni nic horšiho nic se neděje...jak řikam nejsem dokonala a plno veci jsem se naučila ignorovat.

a že někdy zařvu jo a pořádne když je volam a oni si sedi na ušich to mam pocit že přijdu i o hlasivky...
a obzvlašt když si mladej postaví hlavu a děla ze me pitomca že on ne.on by diry do zdi neudělal,nebo on na tatkovo naradi nehrabal - nebo on přece ulohy do škole žadne nema,učitelka je magor i já jemu jedinemu ulohy nedava...žakovskou nosí třeba tyden než si vzpomene kam ji vubec dal...rano ho dostat s postele je tak najmout si asi bagr a nechat ho odtahnout....
a pak mu asi v hlavě přecvakne kolečko a je zase zlatej opět to ,ale musim parkrat zaječet aby se mu asi rožlo v te hlavě....

holky jsou zlaty naštěsti.ty bordel nedelaj ani žadny psí kusy,ve škole jsou taky v pohode takže... takže tady jsem ušetřena ztraty nervu...

co vic dodat k jinak pekně napsanemu članku ~R^
iluze - přání a realita versus děti ~t~ ~x~~x~~x~~x~~x~~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.