| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Prázdné dlaně

Když jsem četla Váš článek, plakala jsem. Plakala jsem pro Vaši nenarozenou holčičku a pro svého narozeného chlapečka. Váš příběh je tak podobný mému. Akorát já mám doma kluky a naštěstí skončil dobře pro mého chlapečka. Také jsem po prvním císaři a druhý porod mi vyvolávali. Také to trvalo necelé dva dny. Skončilo to také akutním císařem, když malý začal vynechávat. Naštěstí to nastalo v okamžiku, kdy už jsem byla ve fázi "za chvíli porodíte" a tak u mě byli všichni a stihlo se to. ALE....i tak čekali skoro hodinu, jestli "naskočí", protože "rodit normálně je nejlepší". Skončilo to tak, že malého páčili přes břicho kleštěmi, já mám zničené tělo (rozřezaný močový měchýř, totálně sešitý čípek díky neustálému krvácení...bylo toho víc). Manželovi neřekli vůbec co se děje,jen jim musel podepsat souhlas s odebráním dělohy....následovaly velké pooperační obtíže. Ještě dnes skoro po roce nejsem zdravá a jdu na další operaci.

Každý den děkuji Bohu, že jsem to odnesla já a ne můj chlapeček. Sice jsem 2x byla velmi blízko smrti, ale dospělý se s tím nějak popere. Už proto, že jsem měla doma (v té době) rok a třičtvrtě starého klučinu. Také mám skvělého manžela, který mi moc pomáhá.

Budete mít ještě další krásné miminko. Budete zase šťastná, ale asi to bude trvat dlouho. Máte můj obdiv. Já mám doma dva krásné kluky a nedovedu si představit Vaši bolest, ale díra v srdci mi také zůstala....za mé další nenarozené děti, které už díky druhému porodu mít nikdy nebudu a které jsme s manželem moc chtěli.

Buďte silná. Moc bych si přála, abych Vám mohla pomoci a ulehčit....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.