| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Prázdné dlaně

Také mám za sebou smutnou zkušenost,kdy mi tragicky odešel manžel.Zůstala jsem sama se 4měsíčním synem.po roce jsem si našla přítele,fungovalo to 7 let do doby,než jsem se dozvěděla,že má jinou,ale bohužel nenašel odvahu mi to říct.Dozvěděla jsem se to náhodou od kamarádky,která už se nemohla dívat na to,jak mu dělám vola.Tu noc jsem prožívala stejnou bolest v srdci jako při té tragické noci bez manžela.Připadá mi,že prima chlapi umírají a zůstává jen hrstka srdnatých férových mužů se smyslem pro rodinu,se vzájemnou úctou a upřímnosti,kteří už jsou většinou zadaní.Takže jsem opět na startu,s 8 letým hyperaktivním klukem,fenou,andulákem a bolavou duší.Ale musím jít dál,nevzdám to,oni mě potřebují.Ale večer,když sedím sama v křesle je mi hodně smutno,kéž už to přebolí,i vám všem,co jste zažili podobnou bolest posílám povzbuzení.Opatrujte se a myslete pozitivně,na každém dnu se dá něco malého najít!~6~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.