| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Prázdné dlaně

Krásně napsáno,neuměla bych to líp.Je těžké popsat pocit nekonečné prázdnoty,bolest která vás až dusí,bezesné noci....Moje holčička zemřela pár hodin po narození.Kdo to neprožil ten nepochopí...Navždy cítíte její teplo když jste ji držela v náručí,pamatujete si každý její nádech....Moje manželství se rozpadlo několik týdnů po návratu z porodnice,"citlivé kolegyně" se mne po návratu do práce vyptávaly jak vypadala,kde má hrobeček atd...Následující měsíce jsem žila jak v jiném světě.Robot,co se snaží fungovat,ale nežije...nikdo mi nenabídl pomoc a já ani nevím,jestli jsem o to stála.Až po skoro roce jsem potkala mojí budoucí kamarádku která mne pomalu dostala opět do života.po čase jsem poznala fajn chlapa,vdala se a mám dva syny,vše je fajn,ale....nikdy nepřestane ta bolest,která je hluboko v mém srdci,každé výročí jejího narození cítím,že ve mne něco zemřelo,že nikdy ta bolest nepřestane i když se časem otupila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.