| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Prázdné dlaně

cítím s vámi.
Jak jste psala o tom svědění, hned jsem byla "doma". Já měla to samé při dcerce. Pamatuji si, že jsem tehdy po nahlášení příznaků typických pro hepatopatii byla okamžitě odeslána na rizikové do nemocnice. To bylo ve středu a v pátek po zkoršujících se testech se rozhodli v 35. týdnu pro akutního císaře. I z toho důvodu, že hrozilo vykrvácení při normálním porodu.
Proto mě překvapilo, že vám chtěli nejdříve vyvolávat normální porod.
U syna jsem měla nedávno totéž, jen jsem už přece jen věděla, a jak se objevilo známé svědění, hned jsem šupajdila za doktorem. Tentokrát pomohly infuze, takže jsem malého donosila až do 37. týdne a poté mi udělali automaticky císaře. Nechtěli riskovat komplikace normálního porodu, které by mi mohly v tomto případě hrozit.
Moc vám držím palce, aby vám to vyšlo za rok. Jste ještě mladá, a také vaše dceruška vám pomůže se přes smutek překlenout.
Rozhodně bych ale - být vámi - příště šla rodit do jiné nemocnice.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.