| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak připravit dítě na gynekologické vyšetření

Dobrý den,
chtěla bych reagovat hlavně na autora tohoto článku.Vše,co zde pan profesor píše je hezké,tak by to mělo být-chovat se k dětem hezky,stresovat je co nejméně a hlavně dělat vše pro jejich dobro.Bohužel,mám s panem profesorem a chováním k mé dceři jiný zážitek.
Bohužel se stalo,že jsem si nebyla jistá,zda si má dcera 2,5 let,nestrčila do pochvy kuličku.Šla jse raději k naší dětské pani doktorce,která nás pro jistotu poslala do Motola,dětskou gynekologii,na vyšetření sonem.
Musim napsat,že jsem čekala (když už to je pro holčičky tolik stresující)příjemné prostředí s milým lékařem.Bohužel,vše bylo jinak.Prostředí bylo nepěkné a hlavně pan doktor se choval jinak,než jsem si představovala a než bylo psáno v tomto článku.Pan profesor seděl za stolem,na dceru se ani nepodíval,natož aby s ní chvilku mile promluvil.Připadlo mi,jako by jsme ho obtěžovaly.Jen se zeptal,proč jsme tam a hned jsem měla dceru svléknout od pasu dolu.Sono,kvůli kterému jsme tam byly poslány,neudělal,rovnou jsem musela dceru položit na "kozu" a začal bezeslova vyšetřovat-žádné vysvětlování,atd.jak se píše v článku.Konstatoval,že "tam" něco je,vzal dlouhé úzké nůžky a zkoušel "to" vyndat.Dceru jsem musela držet,protože od začátku plakala a bránila se.Po chvilce bylo řečeno,že když se u toho dcera tolik hýbe,tak "to" nemůže vyndat a že nás pošle na chirurgii,aby jí "to" vyndali pod narkozou (v článku se píše,že se přistupuje k utišujícímu léku a až v poslední řadě k narkoze-což nás poslal rovnou na sál).
Na chirurgii manžel třikrát žádal,aby dceři byl udělán ultrazvuk,ale vždy pan doktor odpověděl:"Když pan profesor,který má 30 let praxi,řekl,že "tam" něco je,tak tam něco je a dceru nebudeme stresovat ještě sonem.Takže dcera šla na sál.Když nám ji přivezli,jejich odpověd byla:"NIC "TAM" NENAŠLI!"
Takže se pan profesor po třiceti letech praxe asi poprvé spletl a díky němu si naše dcera zbytečně prošla něčím strašným-psychika,narkoza,atd.!
Myslím si,že když někdo umí napsat takový článek,tak by se měl podle toho také chovat.Bohužel s tímto opravdovým chováním by neměl léčit dospělé,natož malé děti!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.