| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tříletá mateřská dovolená - qui bono?

Mono, napsala jsi to perfektne.

Jsem VS, mela jsme pred MD opravdu dobrou praci, hodne lidi o ni sni, ridila jsem prave ty zminovane porady, delala prezentace a penez mela jako slupek. No a co?

Ted jsem doma 6 rokem, mam dve deti, kontakt s oborem mam pres manzela, pres kamarady, v zivote jsem se doma nenudila, ani vterinu, naopak jsem si konecne doma vsimla, ze se meni rocni obdobi, mam cas na pratele, cas na sebe, zacala jsem znova cist knihy, zajimat se o politiku atd.
Pred tim jsem jen pracovala, cele dny, vikendy ,porad. Obcas jsem se maximalne vypotacela z prace v 9 vecer na party na splachnuti stresu nebo odjela na dovolenou na druhou stranu zemekoule.
Ted je mi skvele, vypadam a citim se lip a lidi nechapou, byvaly zamestnavatel by me chtel hned, nabizi mi i polovicni, mam nabidky i z jinych medii. A ja nejdu, protoze nechci a nemusim. Pamatuju si ten stres a navic mi ta moje prace doma s mymi detmi proste prijde smysluplnejsi.
Do prace pujdu, ale az budu citit, ze cas uzral. Mam ten luxus, ze si to muzu financne dovolit, dikybohu, protoze vetsina zenskych se do prace hrne ne kvuli seberealizaci, ale kvuli penezum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.