| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tříletá mateřská dovolená - qui bono?

Hilly nevím - ale myslím, že je to prostě tím, že každý jsme jiný. Někoho fakt nebaví hrát si s dítkem a strkat s ním kostky do otvorů - s heslem, naučí se to ve školce, stejně jako např. básničky. Někdo má prostě dojem, že když je doma, musí hlavně vařit, prát a uklízet, protože je přece doma. No a někdo prostě jde studovat, pracuje na částečný úvazek, dělá něco jiného. Já jsem podobný případ jako ty, potřebovala bych delší den a další dva páry rukou, aby jsme vše stihly - ale chápu, že někdo to prostě má nastavené jinak a opravdu ho to nebaví, jako někoho nebaví prostě budovat "kariéru". Ač jsem nevěřila, naprosto si to užívám a opravdu jsem se naučila zcela jiné věci a víc, než kdybych jen "makala" a vím, že zase jednou budu a také se na to těším. Proto říkám, že tato generalizace co je lepší je nesmysl, protože prostě někdo se v tom "nimrání" s dětmi nenudí a nevidí to jen jako utírání zadků a někdo to má jinak, tak jako jsou jiné ty děti. Některé prostě asi fakt budou blahem, že mohou být ve dvou letech třeba na dopoledne ve školce, některé na to dojdou až ve čtyřech. Nevím, proč je zde stále očekáváno, že se ve všem budeme chovat stádně a předpokládat, že jeden jediný model je ten správný - jelikož nejsme přes kopírák, že.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.