| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tříletá mateřská dovolená - qui bono?

A co druha strana bitevniho pole - tolik hnusnych a zesmesnujicich prirovnani na stranu matek, ktere si troufnou jit do prace driv nez ve 3 letech ditete a nemusi!!! jako v tehle diskusi, jsem uz dlouho necetla. Karieristky, co si mysli, ze svym debilnim delani tabulek spasi svet, neumi se doma zabavit, vubec nic nechapou, jediny spravny je to prece tak, jak to delam ja, z jejich deti vyrostou frustrovani chudaci, nejspis kriminalnici a fetaci...

Proc jsou zensky na sebe tak hnusny? Nikomu prece neublizuje, ze je nekdo doma s detma 15 let, zrovna tak, jako ze je doma 2 roky. To je prece kazdyho vec, neexistuje jediny spravny model. Proc obe strany maji pocit, ze se musi furt obhajovat a cpat druhym, jak to delaji blbe a pokud mozno ho u toho co nejvic urazit.

Uz jsem to psala vys - byla jsem doma 4 roky a bavilo me to. Ale naprosto dokazu pochopit nekoho jinyho, ze ho to nebavi ani 2 roky. Neni proto horsi ani lepsi clovek nez ja.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.