| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tříletá mateřská dovolená - qui bono?

Na rozdíl od některých přispěvatelek si nemyslím, že článek napadá maminy na MD. Patřím do kategorie "krkavčí kariéristka", neb jsem od obou dětí šla pracovat cca po roce. Nevydržela bych doma 2 x 3 roky, ještě dneska se oklepu, když vidím maminky na pískovišti, pro mě to fakt bylo trápení.....
Kluky miluju,užíváme víkendy, odpoledne,jezdíme na kole a společně na závody a turnaje. Baví mě to !! Ale s tenkrát těmi prťátky a JENOM s NIMI jsem byla fakt marná.....Má to znamenat, že jsem si jak s oblibou říkají některé dámy "neměla děti pořizovat " ?
Problém trochu vidím v tom, že zatímco ženské, co chtějí být doma taky doma být mohou (3 roky). Já jim to ze srdce přeju a svým způsobem je obdivuju, já bych to prostě nedala. Ale pokud někdo chce jít např. na tom roce do práce , nemá hlídací babičky a není zrovna ve vysokopříjmové pozici aby si mohl hradit soukromé hlídání, tak u nás prostě nemá moc šanci. Těch alternativ je hrozně málo....Je mi líto holek, co je prostě jen jednoduše jejich práce baví, doma už je to třeba po roce a půl fakt s...e , chybí jim kontakt s lidmi, ale každý (včetně rodiny) jim řekne "prosím tě,bu´d ráda , že můžeš být doma, kam se hrneš "? Jsou tak trochu v pasti....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.