| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tříletá mateřská dovolená - qui bono?

Já byla se synem doma čtyři roky a nelituju ani vteřiny! Od začátku jsem to takto chtěla a můj muž mě v tomto absolutně podporoval.Sdílíme totiž názor, že mu nikdo nedá tolik lásky a péče jako máma a táta.Navíc jsme na něj čekali sedm let, takže to byl pro nás zázrak a čtyři roky doma jsem si opravdu užívala. V práci na mě čekali čtyři roky, v tom nebyl vůbec žádný problém a taky jsem absolutně netrpěla ztrátou sebevědomí nebo pochybnostmi v uplatnění se. Naopak tím, že jsem se stala matkou, jsem dosáhla naplnění a naprosté vyrovnanosti. Také mám maximální podporu manžela, což je určitě velmi důležité! Takže jsme si se synem užívali společný čas. Ale na druhou stranu musím říct, že mám kolem sebe kamarádky, pro které je utrpením být s dítětem na písku, je to pro ně ztáta času, raději by byly v práci a něco organizovaly. Takže to asi zálkeží na tom, jaký kdo je a jak to vidí. Důležité je, aby dítě bylo spokojené a nestrádalo. Za sebe můžu říct, že jsem si užívala i ty chvíle na písku a dělala se synem bábovičky. Teď sedím v kanceláři a jsem pracovně dost vytížená. Ale vždy se těším na to, až vyzvednu syna ze školky a budeme zase spolu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.