| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První měsíčky mé dcery aneb Jak jí "to" vysvětlit

Tak ta informace o bolestech mi tam chybí dost. Já tedy mám dva kluky, tak už to eventuelně budu řešit jen s sebou, i když zde chválím HA, že této nepříjemnosti mě dosti zbavila, ale i tak by mě zajímalo, zda se v tomto ohledu hnul nějak vývoj. Protože se domnívám, že mladé dívky, které jsou ve vývinu by zobat umělé Ha neměly, ačkoli chápu rodiče, že chtějí mít klid od nechtěného početí.
Má první MS mě kdysi dávno tedy nepřekvapila, ale horší byla ta hormonální polévka co kolem toho byla. Pamatuji si, jak jsem druhý den šla do školy, jak v jinotajích, bolelo mě břicho, byl to děs. Takže o nějakém vítání v pizzerii, na to jsem neměla ani myšlenku, jen zalézt do horké vody a strávit tam celou MS.
Nějak mě nenapadlo svěřit se, až na střední mě spolužačka doporučila paralen, jenže ten mě dělal návaly a teprve snad na VŠ jsem brala ibuprofen. Bez něj to prostě nešlo. HA jsem nasadila, protože jsem si nedokázala představit, jak budu fungovat v zaměstnání, dost jsem si o toho slibovala. Rozdíl tedy byl, i když až do porodu jsem se bolestivé MS úplně nezbavila, ale už se to dalo vydržet. A to jsem zdravá jako lusk.
Všem malým slečnám přeju, aby už konečně nějací vědátoři přišli na to, co s tím aniž by do sebe musel člověk prát chemikálie.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.