Ten pán v článku motá jakési pseudovědecké myšlenky a argumenty dohromady, jak se mu to zrovna hodí bez toho, že by je měl nějak vědecky ověřené. Viz třeba ten imunomodulační účinek zvýšené teploty - srovnávat pasívní zahřátí s komplikovanými pochody vznikajícími při horečce a navíc ještě soudit, že tato uměle vytvořená "horečka" má jakési imunomodulační účinky je podle mne nesmysl. A navíc nevím, kdo by stál o modulaci imunitní odpovědi ve smyslu horečky a tedy i potažmo o indukci celkové zánětlivé odpovědi v organismu - taková modulace by spíš poškozovala než pomáhala. Dneska když se neví, jak nějaký postup/přípravek vychválit, začne se zběsile blábolit a nepodloženě teoretizovat o pozitivním vlivu na imunitu - málokdo tomu rozumí a vypadá to vědecky. Argumanty v článku mi připomínají pohádku o tom, jak pejsek s kočičkou vařili dort.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.