| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Desatero" atopika

Mám 8mi měsíční holčičku, která trpí AE od prvního měsíce. Začalo to malinkými pupínkami na tvářickách, kterése slili do jednoho. Naše doktorka se k tomu nevyjádřila, tak jsem to začala mazat jako obyčejnou vyrážku po jídle. Krystýnce to ale nemyzelo ba naopak. Exem postupoval po celém těle. Jenom oči jí svítili, jinak vypadala jako opařena. Bylo to pro mě neunostny. Mám ještě 2syny ale ty byly bez problému. Doktorka nas začala posílat po nemocnicích, zkoušeli jsme všemožné mastě ale bezůspěchu. Až v Praze na Bulovce jsme začali dělat škrobové zábali 3x denně a promázavat a na postižená místa jsme mazali mast s kortikoidama. po týdnu jsme jeli domů jako vyměněny...
Se zábalama pokračuju i nadále, ale střídám je s koupelí, vždy obden. A jelikož už nekojim a Kristýnku přikrmuji tak se jí exem sem tam ještě někde oběví, ale to už je zlatý.
Proto všem maminká a tatínkům vřele a s jistotou doporučuji při silnem výskytu min.3 zábal ve škrobu a samozřejmě nějákou hojivou mast a něco k promazávání. Mám s tím opravdu moc dobré zkušenosti. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.