| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hezké boty, velké boty, nebo raději žádné?

Mám bosé děti, od jara do podzimu, jakmile to počasí jen trochu dovolí, jsou bosé. Bydlíme na vesnici, rozbité sklo se často najde i na našich ulicích, ale je to holt riziko, které dobrovolně podstupuji, abych jim umožnila cítit se přirozeně a příjemně. Moje děti příliš boty rádi nemají, doma jsme bosí skoro celá rodina. Řešila jsem z počátku problémy se školkou, kdy mi učitelky nešťastně sdělovaly, že už vážně neví, jak mé dítě přesvědčit, aby nosilo papuče "tak ji nechte bosou, mě to nevadí" je uzemnilo a byl klid. Okolí si na nás už zvyklo, rodiče se přestaly pohoršovat nade mnou jako nad matkou a místo toho svým dětem vysvětlují, že moje děti chodit bosé můžou, ale ty jejich ne... Neříkám, že jsou bosé stabilně pořád, do města, na úřady, do obchodu, k doktorům a při rychlých přesunech samozřejmě boty mají, ta starší dnes už mnohem víc než dřív, ale když si hrají, doma, na hřišti, na zahradě, boty nenosí. Jsou to naše děti, naše výchova a naše přesvědčení, nikomu ho nevnucuji, ale ani si ho nenechám brát, občas je mi líto dětí, které se nesmí zout ani v parném létě v pískovišti, ale nekecám jim do toho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.