| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Sportovně založené děti mají spokojenější život

já si rozhodně myslím, že pokud si děti zautomatizují pohyb v raném věku, je to rozhodně dobře. Já jsem to jako dítě moc nenasportovala a dnes mi dá mc práce svůj životní styl měnit. Syn, ač od mala nebyl extra pohybově nadaný, je dnes v 15 letech sportovec. Je vyrovnaný pohodář, nepije, nekouří, je spolehlivý... A změna nastala cca ve 3. třídě, kdy našel sport, co ho naplŇuje (karate). K tomu má spoustu doplňkovýc věcí s námi od mala /kolo, lyže, b, inliny, brusle,../ Dnes chodí sám od sebe běhat, do fitka, leze, trénuje malé děti... Prostě se mu sport dostal pod kůži. K tomu zvádá v pohodě i intlektuální činnosti.
Dcera dnes v 7 letech také začíná sportovat - jezdectví, karate (vzor je brácha), aerobic ve škole. Hodně chodíme plavat. A dál to co celá rodina (lyže, koluo, inliny..).
Proti mě budou mít lepší startovací pozici - pohyb pro ně bude normální.

Mě článek od věci nepřišel... Možná bych se zamyslela nad paušlalizací genderového rozdělení sportů...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.