| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Žijeme skromně. A co na to děti?

ahojky všem§
moc často sem nepíšu, ale tohle se nedá. Nějak jsme ten článek bohužel nepochopila:-( myslím, že to je na každém z nás, jak se bude chovat a jak bude vychovávat svoje děti. Někdy nepomůžou ani peníze a někdy nepomůže ani skromnost a ani láska aby bylo vše nejlepší. Jsem husákovo dítě, starali se o mě od 8 let prarodiče.
Chata, chata, očas NDR, jednou se školou v Jugošce. Neznala jsme nic jiného néřešila jsme to, ale později mi bylo líto, že holky mohly, já ne, holky měly a já ne. Snažila jsme být rozumná, ale hlavě jsme to nevysvětlila. Dnes má dvě děti, s manželem dům s velkou zahradou bez malin a jednoho velkého koníčka - motorky. V práci budu tak dlouho abych dětem dokázala zaplati kroužky, protože je to baví, školku a školu v přírodě, protože se jim to líbí a nám dospělím pár litrů benzínu, abychom si od nich odpočinuli:-) Miluje že bych si našla práci za míň peněz abych byla víc s nima doma, nevím jestli by to ocenily? Nemají ani mobily, svůj jim nepůjčuji, na počítač si vzpomenou jednou za měsíc. Trávíme spolu každou volnou chvilku, lyžujeme, bruslíme, plaveme, pečeme spolu, pomáháme tátovi v garáži! Někdy mám pocit, že bych potřebovala naklonovat, ale měnit nebudu! jsem takhle spokojená, hlavně když vidím jak jsou šťastné:-) Přeji všem ať si vyberou to co je důležité pro ně a pro jejich rodinu. Protože snad na ničem nezáleží víc než na nich! Někdy se může stát, že zítra tu nebudou a místo krásných okamžiků zůstane jenom bolest! Tak si užijte vánoční čas tak a nebo tak!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.