| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Podpora" rodičů pečujících o své nemocné děti

nastesti, tuk, tuk, jsem se dosud nepotykala s takovymto problemem, ale naprosto tve rozhorceni chapu. Me staci ty drobne ukony, ktere obcas na urade konam, a lituju vsechny lidi, kteri musi resit neco zasadniho. Kdyz jsem si chtela zmenit vysi RP, tak jsem tam zavolala, protoze to mam daleko. Pani mi rekla, ze si musim prijet vyzvednout formular. Kdyz jsem tam dojela, tak me pani vynadala jak psovi, co tam otravuju, ze prislusny formular si ma tisknout zamestnavatel sam. Nebo kdyz jsem si nasla na strankach uradu, ze pasovka ma do 3 hodin a prijela tam ve dve, tak na vstupnich dverich budovy cedule jak vrata, ze maji do 10ti. Tak jsem tam jela jindy v 9 a na dverich pasovky cedule, ze maji do 3. Tak jsem se zeptala jak to je, pry maji normalka do 3, tak jsem se zeptala jestli chodi nejakym zadnim vchodem, pry ne, tak proc nikdo z nich neresi spatnou ceduli, pry tak pospichaji do prace, ze si te chyby nikdo nevsiml. U sefa jsem se dozvedela, ze to tam takhle je uz pres rok. Takze me vyzvednuti pasu stalo jenom den casu a 300 Kc za benzin, ale kdyz si uvedomim, ze nekdo je treba nemocny nebo na voziku, fakt me bere cert.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.