| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lze rodit v porodnici přirozeně a bez obav?

Mě přijde naprosto otřesný fakt, že místo toho aby se maminky těšily na miminko a řešily své starosti, musí řešit, zda nenarazí v porodnici na důru nebo personál, který se zrovna špatně vyspal. To je přece něco hrozného. Mělo by být samozřejmostí, že o vás bude pečovat v této intimní chvíli člověk, který se k vám nebude chovat hrubě a bude mít snahu vyjít vám vstříc - ať přijedete do porodnice které chcete. Nějaké bláboly o tom, že jsme všichni lidé a máme starosti mě nezajímají. Nezajímá mě ani, že se cítí být zdravotníci finančně podhodnoceni. Co je mi do toho? Já nejsem ministr zdravotnictví, tak proč si mají frustrace řešit na mě? Já kdybych jen jednou byla na zákazníka sprostá nebo ne dost milá jen proto, že mi šéf špatně platí, tak jsem okamžitě bez práce. Přístup promítat své problémy a nechuť do práce je velmi neprofesionální. Bohužel se tohle výběrem porodnice ovlivnit nedá, všude jsou určitě skvělí lidé a lidé na vyhazov. A je naprosto šílené, že musíte mít štěstí na ty první. To posouvá naše porodnictví na úroveň banánové republiky a nenadělají s tím nic žádné super statistiky. Porodnictví, které nebere v potaz psychiku rodičky, je prostě od základu špatné - protože porod je v první řadě o psychice - jak se zadrhne, je zle a nastávají komplikace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.