| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lze rodit v porodnici přirozeně a bez obav?

- "Samozřejmě. A kdybych to popsal podrobně a připsal k tomu den a hodinu a jména těch lékařů, tak mi napíšete že je to jen moje tvrzení."

jistěže jen Vaše, jednak ctím zásadu audiatur et altera pars a jednak takové tvrzení by mělo být předmětem Vaší stížnosti, případně žaloby. Plky na tenu jsou ply na netu.

- "A kdybych to měl na videu, tak možná napíšete že je to montáž."

to bych jistě nenapsal, nevím co je montáž videa. Nicméně jde-li o důkazní prostředek, je mu určen jiný prostor než internetová chata - na ní pak můžete s úspěchem uvést pdkaz na výsledek projednání. Krom toho jste tu žádné video nedal a jen anonymně popisujete své vnímání, v horším případě drby od jiných převzaté a v nejhorším případě výmysly.

- " A já fakt nemám čas dohledávat po všech diskusích kde všude různé ženy popisovaly tyto situace."

to ani není třeba, jsou to stejně anonymní a důkazy nepodložené plky jako ty Vaše. Je jistě možné, že mají oporu ve skutečnosti, ale důůkaz pro to není.

- "A argumentovat tím, že si rodící žena může vybrat jakékoliv zařízení podle svého gusta, to je docela chucpe."

jednak nejde o argumentaci, kdežto o konstatování, jednak nejspíše nechápete smysl slova chucpe


- " Jak to proboha chcete dokládat, aby vás to uspokojilo?"

ilustrujete nepochopení obsahu mých příspěvků. Já nechci nic dokládat, tím méně se nějakými doklady uspokojovat, to máte falešnou představu nebo do mne projikujete obavy svého vlastního svědomí. Já jen konstatuji, že ta která tvrzení včetně Vašich nejsou podložena důkazy a mají tedy charakter pavlačových drbů.

- "Chcete to mít notářsky ověřené? "

to není třeba, ale můžete si být jist, že pokud by se takové ři podobné pomluvy týkaly mne, pak byste Vy nebo jiní pomlouzvající sice vypovídali, ne včak před notářem. A stejně tak by se mnozí pomlouvaní bránili dle zíkona. A Vy a mnozí další to dobře víte a tak se vyjadřujete vágně, obecně, tzv. nežalovatelně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.