| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pozor na nedostatečnou výživu

S tabletkami mám své špatné zkušenosti. Pět let jsem je polykala po celý průběh menses a výsledek byl, že kvůli sorbiferu jsem často snídala po cestě, protože odpovědi na otázku "Už můžu jest" po užití léku jsem se dočkala často až právě za běhu na spoj.
Vlastně v tomhle smyslu existují lepší způsoby, jak se dá železo doplnit. Do toho ještě svou špatnou práci dělá neužívání nehormonální antikoncepce "z důvodu hemofilie", mladej člověk přibírá, nejsou to svaly a není to IQ. Ten pekelnej ~7~ koktejl jsem vysazovala od osmnácti do devatenácti, nejprve se povedlo železo a navíc se mi dařilo se v rámci možností jíst pokrmy s železem místo nějakých prášků, navíc u těch preparátů je to pokaždé stejný, člověk dávku na celý den nejpozději po obědě vyloučí a nemá to efekt.
Vynikající je například k obědu salát (vděčný vyjídač neudaných salátů), zařazování čerstvé zeleniny, doma jsem neměla vynikající zkušenosti se špenátem (vařená kaše z mrazáku s bramborem s kovovou příchutí nebo rozmočeným knedlíkem). Jedla jsem to z donucení a stejně to nemělo ten efekt, tak dlouho se to ohřívalo.
Nechápu, proč lékaři člověku s rizikem nedostatku železa z jakýchkoliv příčin automaticky dávají ten blbej preparát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.