| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se vychovává v Anglii

u nas nosi puncochace i manzel,vsechny tri deti oblekam stejne.puncochy,zatepleny kalhoty,tilko,triko,mikina,nebo svetr,zimni bunda,sala,rukavice.doma klidne i ve svetru,a ja mam ted vecer v srpnu na sobe 2 svetry.Nemocny deti nebyli nikdy,jen jsem je nechala nakazit nestovicema.nejstarsimu je 8 a puncochy nenosi jen do skoly,pesky dojde za 5 minuta ve skole je pretopino,jinak na ven nebo na lyze,je mame vsichni.
A kdyz se vratim k tomu spani,rada spim se vsemi detmi a manzelem v jedny posteli,v noci se k nam nastehujou.obcas misto periny na me lezi syn,a dva dalsi lezi po stane jak lepidlo,ale nestezuju si,jsou to moje deti,prece je nevyhodim,kdyz potrebuji citit,ze jsem tu pro ne.A poslouchat je jak mluvi ze spani,zrovna,vcera mi syn ukazoval rukou:tamhle je zirafa,zdalo se mu jak jsme byli v Zoo.
usinaji u sebe,poslouchaji pohadky na cd,ctene pohadky pred spanim je pro me nocni mura,zborili by dum.cteme pres den.jiny je to na chate,tam spime v jednom pokoji vsichni,a pohadku rikaji postupne vsichni,ale jen vymyslenou,je to fakt sranda.
A do prace chodim jen na zkracenej uvazek,za 5 500.Abych byla v 1 doma,a mohla byt cele odpo s detma,sice nemame zadnej luxus,ale na co by mi byli prachy,kdybych byla celej den v praci.
Mam tady ukazkovej priklad,sousedky,oba celej den v prdeli,deti hlida babicka,pere,spi u ni,vodi je do a ze skolky.a pak ty deti umi ho..no.neumi drzet nuzky,v 7 letech nevideli plastelinu,nemaji hracky,protoze si pry neumi hrat,nechodi od roka spat po obede,protoze,nechcou,ale rodicum to prislo moc namahavy je uspat,jelikoz ne kazdy dite si lehne a hned spi.o kojeni radsi nemluvim a tema vyziva radsi nebudu komentovat,misto mlika kola,misto ovoce bramburky.
radsi detem obliknu puncochy a vecer se podelim o perinu,protoze jsou moje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.