| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Hledá se matka

2 pripady, kdy chlap chtel a zenska ne... jedni se rozvedli (taky se znali a byli svoji hodne dlouho, ale ona - 27let - mela porad dost casu, prace ji bavila...), ted se nejak pofiderne davaji zase dohromady, tak jsem zvedava, co z toho bude? uz je ji 30...
druzi jsou svoji taky dost dlouho (ona ma casu dost, nevim, jestli ji prace natolik bavi, ale ma "vyssi" cile a ve firme povysuje, kouka hlavne po financnim zabezpeceni a uzivani si... ma taky nazor, ze ted uz je veda tak daleko, ze si muze dat zmrazit vajicka, nebo se za par let necha naklonovat...je ji 31) JE TO NORMALNI?!!! (myslim myslenkovy pochody te druhe...)
Ja jsem vzdycky chtela hodne deti a manzel taky, takze jsme do toho praskli, jak jsme meli kde bydlet...myslim, ze s vice detma je vic srandy (starosti je se vsema stejne a vydaje jsou vedlejsi i kdyz si zrovna nezijeme jak prasata v zite...clovek se holt bud CHCE nebo NECHCE uskromnit)... a z predstavy velkyho domu s jednim prckem, mi beha mraz po zadech...co kdyby se za par let neco stalo (ted v dobe malych, pozdeji velkych, kriminalniku je to dost pravdepodobny :-() a my zustali bez deti?! Co pak, kdyz mi bude treba 40,45?!...
Doporucuju odejit, pokud jsou si opravdu souzeni, tak cestu zpet k sobe urcite zase najdou (tyhle pripady taky znam, ale to zase patri nekam jinam...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.