| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Hledá se matka

Monty,
já taky neznám v okolí žádnou ženu, která by NIKDY nechtěla mít děti, ale znám jich spoustu, které se na to ještě "necítí", ačkoliv je jim přes 30. O riziku, že už to pak nepůjde, dobře ví. Dost z nich možná děti mít nebude, ale asi to nechtějí říct přímo.
Tvůj muž má možná konzervativní názory, ale to není nic proti tomu mému. Ten chtěl dítě, protože si myslel, že se zabavím dítětem, přestanu "vymýšlet blbosti", budu se stýkat výhradně se společností žen s dětmi a on bude mít naprostou svobodu, protože pro mě přestane existovat. Ovšem podobný názor má i mnoho žen. Například jedna moje sousedka byla tak "dokonalá matka", že dávala na odiv, že 2 roky nebyla ve městě na žádné akci ani v restauraci, protože už ji to nezajímá, zajímají ji jenom děti a ty není vhodné tahat na začouzené náměstí atd.
Přiznávám, že ačkoliv dceru miluji jako nikoho na světě, stav mateřství včetně předsudků okolo něho, mě vůbec nenadchnul a druhé dítě nechci. Manžel druhé taky nechce, kvůli mě, protože se nechovám podle "zažitých" vzorců a nejsem ta pravá "dokonalá" matka, neobklopila jsem se kamarádkami, nadále jsem vyžadovala jeho společnost, dokonce jsem očekávala i pomoc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.