| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Hledá se matka

Ty strachy o kterých píšeš se týkají i mě, až na to, že jsem je měla i ve 20, i v 30 a měla bych je i ve 40. Nikdy jsem si nepřipadala dost hezká (a tak jsem cvičila a zdravě jedla..) a dítě by to ještě zhoršilo, navíc kde najít partnera, který to nenechá jen na mě a psychicky mě podpoří? Opustila jsem muže, který moc dítě nechtěl (věřím tomu, že bych ho přemluvila, jenže fungovalo by to až bych měla to "povolené břicho"a pořebovala pochopení, že z toho doma blbnu?) A našla si jíného a předem ho upozornila na všechy problémy které těhotenství skýtá, svěřila se mu se všemy svými strachy..., Myslím, že takhle je to lepší, než když pak třeba manžel zjistí, že sex po porodu není dlouhodu dobu co býval, manželka už není tak přitažlivá jako předtím apod. Je lepší na to muže připravit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.