| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Hledá se matka

Petro, já znám dva "Honzy". Taky chtěli mímo, a jejich manželka/partnerka ne. Ten jeden chtěl nejenom mímo, ale navíc i svatbu ;o)

Nakonec se oba páry rozešly, nicméně kupodivu iniciátory rozchodů v obou případech byly ženy. Ta "nezávislá" proto, že už nechce žít s chlapem, který se chce ženit. Ona je přeci nezávislá a nepotřebuje žádný papír z radnice. Hmmm, do roka po rozchodu byla vdaná za někoho jiného, najednou jí papír z radnice nevadil, a pokud vím, teď už i to dítě má.

Druhá se s ním rozešla poté, co se začal tahat s jínýma holkama. Tady jsme se s manželem pohádali - já tvrdím, že ta dotyčná udělala dobře, že ho vykopla, protože chlap, kterej básní o dítěti, ale přitom je schopnej narazit si jinou, stojí za starou bačkoru. Oproti tomu manžel byl toho názoru, že onen dotyčný udělal terno, že došlo k rozvodu. A že když ženská dělá z chlapa blbečka (rozuměj - dítě odkládá a odkládá a odkládá, přičemž chlap doma normálně se podílí na chodu domácnosti, nemluvě už o tom, že navíc ještě vydělává podstatnou část peněz), tak se nesmí divit, když chlap začne koukat po mladších, které jsou ochotné mu to dítě dát.

Oběma holkám mohlo být těsně přes třicet, když k rozchodu došlo. No ale co jsem chtěla napsat - myslím, že pokud se dvojice dlouhodbě nedokáže shodnout na dítěti, tak má stejnak největší šanci se rozpadnout. Protože tam "něco" neklape, když se nedokážou shodnout ani na tak základní věci, jako jestli dítě ano nebo ne, a pokud ano, tak kdy. A to, že jeden z dvojice je frustrovaný (chci dítě a nesmím ho mít) nebo ten druhý naštvaný (proč mě furt tlačí do dítěte?) nebo dokonce obojí najednou... to asi vztahu taky příliš nepřidá.

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.