| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Hledá se matka

Simono, nemusíš to vidět tak černobíle. Rozhodně si nemyslím, že když můj muž chtěl mít se mnou děti, že by ve mně viděl "jen" samici. Nemůžu hovořit za něj, ale myslím, že principem výběru je najít parntera, se kterým "mi bude fajn" a který nebude "proti dětem", jestliže já sám (sama) ty děti chci. Super je, když si chlap s dětmi "poradí", nebo aspoň se jim nevyhýbá jako čert kříži. Nevím jak kdo, ale já rozhodně v touze muže mít děti nevidím žádnou, natož pak vyhrocenou, snahu o degradaci ženy na "samici vhodnou jen na plození dětí". Jistě že i tací muži existují, ale takovýto náhled na ženu rozhodně nelze vidět pod každou touhou po dítěti.
Jinak co se týče "většího štěstí" s dítětem nebo bez něj, nemůžeš zobecňovat svůj osobní pocit. Samozřejmě že péče o dítě a jeho výchova přináší spoustu starostí a vyžaduje spoustu energie a nemálo obětí. Ale obecně většina žen považuje dítě za nejvyšší životní hodnotu, chvíle štěstí s dítětem za nejopravdovější radost - a co na tom, že to přináší taky nějaké ty vrásky a trápení... (Nebo se mýlím?...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.