| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Hledá se matka

Janino, doufám, že příští rok už to bude lepší, až bude mladší chodit a bude samostatnější, naděje umírá poslední.
Šáry, jo máš pravdu, být na mateřské se dvěma dětmi zrovna není to, co jsem si představovala. Chtěla jsem mít jen jedno dítě a být tak přeci jen o něco víc nezávislá než dneska jsem, ale holt jsem vyhověla manželovi v druhém dítěti a už to nezměním. Ale mladší dceru mám taky ráda, snad se to bude jen a jen zlepšovat. Už dneska je mi příjemné, když se spolu mazlíme a mladší už celkem reaguje, v těch prvních týdnech a měsících po jejím narození to bylo nejhorší. To jsem nestíhala vůbec nic a byla na dně se silami fyzickými, ale hlavně psychickými.
S tou oporou manžela a okolí máš taky pravdu, prarodiče i manžel mluvili před narozením malé jinak než jak se nakonec chovají (samozřejmě chápu a respektuji, že prarodiče nemají POVINNOST hlídat, ale holt starší si brali spontánně i sami, i když jsem hlídání nepotřebovala a mladší sice pohlídají taky, ale v mnohem menším rozsahu než tenkrát starší, raději hlídájí jen starší a mladší co nejdříve vracejí :-(, u starší to bylo naopak, tu by nejraději nevraceli vůbec. Já je chápu, se starší dcerou už mohou podnikat mnoho věcí, je už docela rozumná, dá se s ní mluvit, je celkem samostatná a mladší je zatím na ostatních závislé mimino, kterému je nutné se stoprocentně věnovat.
Jinak už nikdy to nebude jako když byla na světě jen jedna dcera, se dvěma dětmi je vždycky mnohem víc práce a starostí, ale snad jak bude mladší víc chápat to přeci jen o trochu lepší bude. Doufám v to :-).
Sagittario, myslíš, že Lídě nebude vadit, žes mi dala její mail, myslíš, že ji nebudu otravovat? Díky za tip, zkusím to zkusit :-).
RA

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.