| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co je nového v očkování dětí

Znám dost rodičů, kteří nespokojují s faktem,že očkování je povinné a to proto, že je prospěšné(jak dnes ještě tvrdí i většina běžných českých pediatrů a většina rodičů jim raději věří). Ti, kteří smysluplnost a přínosnost očkování zpochybňují, to nedělají většinou z nutnosti protestovat proti všem povinnostem, ale prostě proto, že je zajímá i ta negativní stránka očkování, kterou jsou nebo mohou být i vážná a trvalá poškození jak nervového tak imunitního systému dítěte. Stačí se začíst do těch několika málo knih k tomuto tématu, které vyšly i v češtině. Kdo má chuť, čas a je jazykově vybaven může strávit nad četbou zahraniční literatury dlouhé hodiny a pak přemýšlet, které zlo je horší. Nemoc nebo očkování proti ní? Své argumenty si najde každá strana.
A proto souhlasím s názorem, že očkování by mělo být dobrovolné a rodiče PRAVDIVĚ a podrobně informováni o výskytu, možnosti nákazy a průběhu nemoci včetně možnosti léčení, rizika komplikací a vzniku možných poškození a také o účinnosti či možné neúčinnosti očkování, opět včetně možných komplikací a poškození.
Pokud se já jako rodič dozvím, že i moje očkované dítě MŮŽE dostat tu nemoc před kterou ho má očkování ochránit a že očkování mu MŮŽE způsobit různě závažné problémy až vážná a nevratná poškození, a to třeba i horší než samotná nemoc, tak se budu rozmýšlet, jaká očkování a také v jakém věku svému milému dítku vyberu. Doporučuju příznivcům i odpůrcům očkování k přečtení alespoň tři z těch u nás dostupných knih, které mně hodně pomohly si udělat svůj vlastní názor. Jsou psané lékaři, kteří mají ze své praxe bohaté zkušenosti s očkovanými lidmi. Tak, lidé čtěte...chcete-li: Randal Neustaedter: Problémy s očkováním, Nakl. Alternativa; Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem, nakl.Alternativa; Martin Hirte: Očkování pro a proti, nakl. Fontána.

A shaním informace pořád dál a dost dobře už rozeznávám propagandu ze strany odborníků, kteří mají naprosto jasno a žádné pochybnosti a tak směle šíří osvětu mezi námi, hloupými a štouravými rodiči. Viz článek, na který vlastně všichni reagujeme a který Aleš trefne nazval reklamou. A na závěr k těm statistikám, kterými se hemží mnohé předešlé reakce. Nikdo mi nezaručí, že zrovna moje dítě nebude jedno z těch několika, které očkování ponesou hodně špatně v případě, že očkované bude, aniže nemocí neonemocní, když očkované nebude. Rozumné mi připadá posilovat imunitní systém, pak totiž mnohou nemocí i z těch opravdu nebezpečných nemusí onemocnět i když se s nimi setká. Ale už jsem zase u otázky, jestli očkování imunitní systém posiluje nebo oslabuje...radši končím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.