| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co je nového v očkování dětí

JaninoH.,

za testování na alergeny neplatím, ale každý jednotlivý alergen stojí tuším 300 Kč - lékaři to proplácí ZP, ne? (Teď si vážně nejsem jistá, někde to pro jistotu ještě vyhledám).
Pokud máte dobrého alergoloa testy udělá a necuká se, Vy zřejmě takového nemáte.

Ohledně testování k očkování: Tož to já nevím :-), jak by to naše zdravotnictví sneslo finančně a je mi to celkem jedno, každopádně já na tom trvat budu. Pochybuji, že tím, že já to napíšu někam na net, to ihned půjde někdo měnit :-))))) Příkladů velkých reakcí na toto konkrétní očkování znám spoustu, osobně jsem této velké reakci svého syna ani nepřikládala váhu, ale alergoložka mne na to sama upozornila, že takhle by se to očkovat prostě nemělo :-)

Milada


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.