JaninoH,
Ty zase píšeš „Není nijak zaručeno, že se u každého očkovaného jedince vytvoří protilátek dostatečné množství“ V návaznosti na to se tedy ptám, co když je v té 98% proočkované populaci skutečně víc těch, kterým se očkováním vytvořilo jen minimum protilátek, jestli vůbec nějaké? Existují v souvislosti s tím vůbec nějaké studie, statistiky, mají lékaři v tomto směru přehled? Tak by tedy mohli být tito „proočkovaní“ lidé pro ostatní stejně tak rizikoví, jako ti nenaočkovaní a očkování bychom mohli považovat za naprosto neopodstatněné a opravdu jde jen o zisk farmaceutických firem. Nehledě na to, že se v literatuře zaměřené proti očkování (jejichž autory jsou mimochodem lékaři) uvádí, že riziko poškození způsobeného očkováním je podle všech poznatků větší než pravděpodobnost zdravotního poškození způsobeného danou nemocí. Je třeba si také uvědomit, že nejen že šla životní úroveň nahoru, čímž je myšleno lepší hygiena osobní i bydlení, lidé nehladoví (alespoň většina v rámci Evropy), tak medicína od dob našich babiček také pokročila a se spoustou zdraví ohrožujících akutních stavů si umí lékaři poradit. A také pokud riziko vzniku epidemií nemocí závisí na proočkovanosti populace, proč tedy Světová zdravotnická organizace nenařídí povinné očkování celosvětově?(to neryju, jen se ptám)
Zmiňuješ smolaře, který ač naočkovaný nemá dostatek protilátek, a tak pro něj může být nenaočkovaný nemocný jedinec rizikem. Já zase zmíním ty smolaře, kteří mají v důsledku očkování celoživotní problémy. A jejich počet údajně stoupá. Bohužel se těžko prokazuje, že dané problémy souvisejí s očkováním.
Třeba mě teď při čtení vašich příspěvků z ničeho nic napadlo (ale berte to jen jako námět k úvahám :o)), že třeba může být souvislost mezi zvyšující se neplodností mužů a očkováním proti příušnicím...
Předchozí