| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Já tě pustím sednout

Musím se Xantipy trochu zastat, myslím, že má svým způsobem pravdu. Nevím, jak to chodí v Praze, ale u nás jsou lidé skutečně ohleduplnější než jak tady čtu v některých příspěvcích. Byla jsem 2x těhulka a nikdy se mi nestalo, že bych v tramvaji stála, jezdila jsem do práce 8 měsíců a vždycky mě někdo pustil sednout, nikdy se mi nestalo, že bych stála. Jednou s mi stalo, že jsem seděla, asi týden před porodem a stoupla si nade mne "baba" cca 50 let a celou cestu než jsem vystoupila huhlala na nevychovanou mládež, která jí nepustí sednout. Lidé okolo se snažili se mě zastat, ale to se rozkříčela ještě víc. Tím jsem chtěla říct, že existují výjimky, ale že bych rozhodně nenadávala jen na -náctileté, ale že v každé věkové kategorii existuje skupinka hulvátů a neurvalců. Cestuji sockou denně a vidím to. Spousta puberťáků vyskočí a ze sedadla jak vidí babičku jak leze do tramvaje a spousta z nich dělá že ji nevidí. Spousta chlapů okolo 40-ti klidně nechá nad sebou balancovat maminku s bříškem a spousta takových jí pustí na své místo. A spousta důchodců si vymáhá místo, ačkoliv o metr dál je volné sedadlo a pak křičí na celu tramvaj, že za jejich mladých let to nebývalo... a jak je ta mládež nevychovaná. Ono by možná pomohlo, aby ty babičky, které se nudí v důchodu nejezdili po nákupech v ranní a odpolední špičce (mezi 7-8 a mezi 14-16 je plná tramvaj důchodců) a stejně tak i maminy s kočárkama. Mají dost času vyrazit po osmé hodině, kdy jsou poloprázdné tramvaje. Já jsem s kočárkem jezdila tramvaji často, ale vybírala jsem si vhodnou hodinu.
Heda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.